Low MOQ Aichun bukuria shitje hot ushqyesve të pastër regrowth burra vaj esencial hidratues etiketë natyrore private më të mirë të rritet vaj mjekër - China Guangzhou Livepro Bukuria Kozmetikë

Low MOQ Aichun bukuria shitje hot ushqyesve të pastër regrowth burra vaj esencial hidratues etiketë natyrore private më të mirë të rritet vaj mjekër

Përshkrim i shkurtër:

Overview Quick Details Supply Type: OBM (Original Brand Manufacturing) Brand Name: Aichun beauty Available Quantity: 100000 Certification: MSDS Type: Pure Essential Oil Place of Origin: Guangdong, China (Mainland) Model Number: AC212-5 Product name: Beard growth oil Function: beard grow fast, gentle, and effective Color: Transparent Volume: 30ml or custom Usage: Beard growth MOQ: 10pcs Shelf life: 3 years Sample: accept OEM/ODM:...


 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Shenzhen
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Përmbledhje
  Details shpejta
  Lloji Furnizimi:
  OBM (Original Markë Manufacturing)
  Emri Markë:
  bukuria Aichun
  Sasia në dispozicion:
  100000
  Certifikimi:
  MSDS
  Lloji:
  Oil pastër Essential
  Vendi i origjinës:
  Guangdong, China (Mainland)
  Numri Modeli:
  AC212-5
  Emri i produktit:
  vaj Rritja Beard
  funksioni:
  mjekër rritet shpejt, i butë, dhe efektive
  Ngjyrë:
  i tejdukshëm
  vëllimi:
  30ml ose me porosi
  Perdorimi:
  rritja Beard
  MOQ:
  10pcs
  Jeta raft:
  3 vjet
  Sample:
  pranoj
  OEM / ODM:
  mirëpritur
  Të përshtatshme për:
  mashkull

  Low MOQ Aichun bukuria shitje hot ushqyesve të pastër regrowth burra vaj esencial hidratues etiketë natyrore private më të mirë të rritet vaj mjekër

  përshkrim i produktit

  Vaj New lirë rritja aichun beard lëngshme mjekër rritjes, enhancer mjekër, burra e produkteve, mjekër të lëngshme nga burra 30ml.

  Aichun Beauty Beard Growth Oil Essential Përmirëso Fytyrës mustaqe ushqyerit mustaqe

  Feature:

  Ky vaj është pasuruar me përbërës të shumta natyrore ushqyes që depërtojnë në rrënjët gjëndër e flokëve, riparimin dhe të aktivizuar follicles flokët fjetura, rrisin thithjen lëndë ushqyese dhe përshpejtojnë hairgrowth.

  Zbatimi: mjekra, sqetull flokët, flokët gjoks, qimeve pubike dhe fushat e nevojshme për rritjen e flokëve.

   

  përbërësit:

  Zingiber officinale Root IAP-së, Juniperus Virginiana Oil, Rosmarinus officinalis Leaf Oil, vitam- në E,
  Citrus Paradisi Seed Oil.

   

  Perdorimi:

  Pas dush çdo ditë, aplikoni sasinë e duhur në mënyrë të barabartë dhe plotësisht masazh deri në thithjen.1_01.jpg1_02.jpg1_03.jpg1_04.jpg1_05.jpg1_06.jpg

  Related Products

  kompania e Informacionit

  1_07.jpg1_08.jpg 

  Packaging & Shipping

  1_09.jpg

  Na kontaktoni

  1_10.jpg1_13.jpg


 • Previous:
 • Tjetër:

 • WhatsApp Online Chat !