fabrika e çmimeve Disaar SPF 90 Kujdesi për lëkurën sunblock mbrojtëse të kontrollit të naftës hidratues organik sunscreen bllok shumicë krem ​​dielli - China Guangzhou Livepro Bukuria Kozmetikë

fabrika e çmimeve Disaar SPF 90 Kujdesi për lëkurën sunblock mbrojtëse të kontrollit të naftës hidratues organik shumicë sunscreen krem ​​bllok dielli

Përshkrim i shkurtër:

Overview Quick Details Feature: Sunscreen Supply Type: OBM (Original Brand Manufacturing) Brand Name: Disaar Available Quantity: 10000 Certification: CE, FDA, MSDS, SGS Ingredient: Mineral Form: Cream ...


Detail Product

Produkt Tags

Përmbledhje
Details shpejta
Feature:
Krem kundër diellit
Lloji Furnizimi:
OBM (Original Markë Manufacturing)
Emri Markë:
Disaar
Sasia në dispozicion:
10000
Certifikimi:
CE, FDA, MSDS, SGS
përbërës:
mineral
Forma:
krem
Grupmosha:
Të rriturit
Gjinia:
femër
Vendi i origjinës:
Guangdong, Kinë (kontinent)
Numri Modeli:
DS313-2
Emri i produktit:
Anti-Aging Oil-kontrollit hidratues SPF 90 Sunscreen Cream
funksioni:
Kujdesi për lëkurën sunblock krem ​​mbrojtës
SPF:
SPF 90
Lloji i lëkurës:
i përshtatshëm
Madhësia:
40g
MOQ:
10 copë
Mostra:
pranoj
OEM / ODM:
mirëpritur
Lloji:
Krem për mbrojtjen nga dielli
efikasiteti:
Krem kundër diellit për kujdesin ndaj lëkurës
Aftësia e Furnizimit
100000 Copë / copë në muaj
Packaging & dorëzimit
detajet Paketimi
Paketa normal
port
Huangpu
Koha Lead :
2-3 ditë pune

fabrika e çmimeve Disaar SPF 90 Kujdesi për lëkurën sunblock mbrojtëse të kontrollit të naftës hidratues organik shumicë sunscreen krem ​​bllok dielli

 

përshkrim i produktit

Përshkrim:

Pika Lloji: Disaar krem sunscreen 
Gjinia: Unisex
Brand Name: DISAAR
përshtatshme për cilësinë e lëkurës: Të gjitha lëkurës
Kozmetikë efficacies: Skin Care Sunblock PA + Protective Cream Anti Aging Oil Control Moisturizing 
Kapacitet: 40g / qese
Jeta raft: 5 vjet

Si të përdorni:

Aplikoni sasi të duhur të bllokut diellit, në mënyrë të barabartë në fytyrë para se të shkojnë jashtë dhe masazh të butë deri në thithjen e plotë

Shënim:

1.Ju lutem vënë produktin jashtë të arrijnë të fëmijëve.
2.External përdorim vetëm;
3.Stop përdorur në qoftë se ju ndiheni të pakëndshme ndonjë 1_01.jpg1_02.jpg1_03.jpg1_04.jpg1_05.jpg1_06.jpg1_07.jpg

Produkte te Lidhura


kompania e Informacionit

1_07.jpg1_08.jpg 

Paketimi dhe Transporti

1_09.jpg 

Na kontaktoni

1_10.jpg1_13.jpg 


  • Previous:
  • Tjetër:

  • WhatsApp Bisedë Online!