Disaar China fabrikë çmim të ulët të kontrollit të naftës bojë bimore natyrore anti humbjen e flokëve etiketë private vaj rritjen e flokëve për burrat dhe gratë - Kinë Guangzhou Livepro Bukuria Kozmetikë

Disaar China fabrikë çmim të ulët të kontrollit të naftës bojë bimore natyrore anti humbjen e flokëve etiketë private vaj rritjen e flokëve për burrat dhe gratë

Përshkrim i shkurtër:

Overview Quick Details Brand Name: Disaar Type: Hair Oil, Hair Oil Model Number: AC325-2 Place of Origin: Guangdong, China (Mainland) Product name: Anti hair loss oil Use: Use on hair loss area on hair Net: 40g OEM/ODM: Welcomed Logo: Customized Ingredient: Plant essence Color classification: transparent Quality inspection: yes Shelf life: 2years SupplyAbility SupplyAbility: 100000 Piece/Pieces per Month Packaging & Delivery...


 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Porti: Shenzhen
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Përmbledhje
  Details shpejta
  Emri Markë:
  Disaar
  Lloji:
  Oil Hair , vaj vaji
  Numri Modeli:
  AC325-2
  Vendi i origjinës:
  Guangdong, Kinë (kontinent)
  Emri i produktit:
  Anti flokët vaj humbje
  përdorni:
  Përdorur në zonën e humbjes së flokëve në flokë
  Neto:
  40g
  OEM / ODM:
  mirëpritur
  Logoja:
  customized
  përbërës:
  esenca bimore
  Klasifikimi Color:
  i tejdukshëm
  inspektimit të cilësisë:
  po
  Jeta raft:
  2 vjet
  Aftësia e Furnizimit
  Aftësia e furnizimit:
  100000 Copë / copë në muaj
  Packaging & dorëzimit
  detajet Paketimi
  Paketa normal
  Madhësia produkt: 3.8 * 3.6 * 10.3 cm
  port
  Huangpu
  Koha Lead :
  Sasia (Copë) 1 - 10 > 10
  Lindje. Koha (ditë) 7 Të negociohet

  Video Përshkrimi

  Disaar China fabrikë çmim të ulët të kontrollit të naftës bojë bimore natyrore anti humbjen e flokëve etiketë private vaj rritjen e flokëve për burrat dhe gratë

  përshkrim i produktit

   

  1_01.jpg1_02.jpg1_03.jpg1_04.jpg1_05.jpg1_06.jpg1_07.jpg1_08.jpg

  Produkte te Lidhura

  kompania e Informacionit

  1_07.jpg1_08.jpg 

  Certifikatat

  -5 (2) .png

  Paketimi dhe Transporti

  1_09.jpg

  Na kontaktoni

  1_10.jpg1_13.jpg


 • Previous:
 • Tjetër:

 • WhatsApp Bisedë Online!