Shkarko efektive hudhër vithe ashensor zgjerimin celulitin heqjen e natyrshme prapanicë zgjerimi hip krem ​​masazh vaj esencial - China Guangzhou Livepro Bukuria Kozmetikë

Shkarko efektive hudhër vithe ashensor zgjerimin celulitin heqjen e natyrshme prapanicë zgjerimi hip krem ​​masazh vaj esencial

Përshkrim i shkurtër:

Overview Quick Details Supply Type: OBM (Original Brand Manufacturing) Brand Name: Aichun beauty Available Quantity: 10000 Certification: CE Type: Pure Essential Oil Raw Material: Flowers Ingredient: Natural ingredients Place of Origin: Guangdong, China (Mainland) Model Number: AC226-3 Product name: 100% Pure Natural Essential Oil Function: Cellulite removal, Hip up, Buttock lift Purity: 100 % Pure Feature: Beautiful figure Usage: Pers...


 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Shenzhen
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Përmbledhje
  Details shpejta
  Lloji Furnizimi:
  OBM (Original Markë Manufacturing)
  Emri Markë:
  bukuria Aichun
  Sasia në dispozicion:
  10000
  Certifikimi:
  CE
  Lloji:
  Oil pastër Essential
  Lëndë e parë:
  Flowers
  përbërës:
  përbërësit natyral
  Vendi i origjinës:
  Guangdong, China (Mainland)
  Numri Modeli:
  AC226-3
  Emri i produktit:
  100% Pure Oil Natural Essential
  funksioni:
  Heqja Cellulite, Hip up, të heqë vitheve
  Pastërtia:
  100% Pure
  Feature:
  shifra e bukur
  Perdorimi:
  Kujdes personal
  Dukje:
  likuid
  Ngjyrë:
  Transparent Oil Liquid
  MOQ:
  2pcs
  OEM / ODM:
  mirëpritur
  Sample:
  pranoj

  Shkarko efektive hudhër vithe ashensor zgjerimin celulitin heqjen e natyrshme prapanicë zgjerimi hip krem ​​masazh vaj esencial

  përshkrim i produktit

   .jpg

  efekti: 
  Hip Up vaj esencial është një vaj i efektshëm, që është ekstrakt nga hudhër, për të ndihmuar në vithe të shtrënguar deri, të zvogëlojë gënjeshtrat e zezë dhe duke mbajtur ekuilibrin natyror të lëkurës.

  specifikimet:
  Lloji: vithe Hip zgjerimit masazh me vaj esencial
  Gjinia: Mashkull, Femër
  Raft Jeta: 3 vjet
  WT NET: 30ml
  përbërës kryesor: vaj kopër, Salvia naftës miltiorrhiza fletë, Hydrogenated vaj bajame ëmbël, Triglycerides oktanoate, farë Pomelo naftës

  Si të përdorni:
  1.Use një peshqir të nxehtë për të aplikuar hip për 1-2 minuta.
  2.Apply produktin në mënyrë të barabartë në vithe.
  Masazh 3.One-dorëzuar për të rritur hip (dy duart Alternuar, rreth 10 herë).
  4.Both duart alternuar ngriti hip nga poshtë lart (rreth 10 herë)).
  5.Two duar masazh thumb alternuara masazh (rreth 10 herë).
  6.Two duart masazh alternuara të hip formë (rreth 10 herë).
  7.Two duart njëkohësisht brenda dhe lart heqjen hip (rreth 10 herë).

  1_01.jpg1_02.jpg1_03.jpg1_04.jpg1_05.jpg

  Related Products

  kompania e Informacionit

  1_07.jpg1_08.jpg 

  Packaging & Shipping

  1_09.jpg

  Na kontaktoni

  1_10.jpg1_13.jpg


 • Previous:
 • Tjetër:

 • WhatsApp Online Chat !