Rreth nesh

Guangzhou Livepro Bukuri Kozmetikë Co, Ltd specializuar në R & D, prodhimit, shitjes dhe të përpunimit të bukurisë dhe produkteve kozmetike. Ajo prodhuesit lloje të ndryshme të produkteve të kujdesit të lëkurës, pastrimin e produkteve, e flokëve krem ​​heqjen, zbardhjen dhe krem ​​anti-spot, krem ​​sunscreen, krem ​​trupi kozmetik dhe produkte të tjera të veçanta me qëllim, si dhe ofron një gamë të plotë të shërbimeve OEM / ODM / OBM. Livepro ka 15 vjet përvojë në R & D, prodhimit, shitjes dhe të përpunimit, duke e bërë atë shumë konkurrues në teknologji, prodhimin, cilësinë, çmimin, shpërndarjen dhe shërbimet. - Livepro aderon në strategjinë e biznesit të "cilësisë së parë, integritetit të orientuar, Innovation Active, menaxhimit shkencor, të mirë-bërë mallrave me çmime konkurruese, shërbime të shkëlqyera", e angazhuar për të siguruar konsumatorët me shërbime më të mira dhe produkteve të cilësisë.

HTB1x60RJVmWBuNjSspd762ugXXaP1

Partneri ynë

Teknologjia jonë


WhatsApp Bisedë Online!