Приватни етикета aichun убавина анти навремено навлажнувачки blackhead морска кал заби длабоко чистење црна кора исклучување на лицето маска за лице - Кина Гуангжу Livepro Убавина Козметика

Приватни етикета aichun убавина анти навремено навлажнувачки blackhead морска кал заби длабоко чистење црна кора исклучување на лицето маска за лице

Краток опис:

Overview Quick Details Use: Face, NECK, Nose Main Ingredient: Collagen, DEAD SEA SALT, Glycerin Mask Form: Mud Supply Type: OBM (Original Brand Manufacturing) Available Quantity: 10000 Brand Name: Aichun beauty Place of Origin: ...


детали за производот

Тагови производ

Преглед
Основни детали
Употреба:
Лицето, вратот, нос
Главни состојки:
Колаген, Мртвото Море сол, глицерин
Маска Форма:
кал
Тип на напојување:
OBM (Авторски производство Бренд)
Достапно Количина:
10000
Бренд име:
Aichun убавина
Место на потекло:
Гуангдонг, Кина (континентална)
Број на модел:
AC216-2
Пол:
женски
Потврдување:
МСС, SGS
Тема:
Крем, негување, пора почисто, заби, крем, негување, пора почисто, заби
Име на производ:
Aichun убавина нега на кожата црна маска
функција:
Длабоко чистење навлажнувачки, анти-стареењето, Белење, Акни лечење
типот на кожата:
Видови
NET WT:
120ml
боја:
црна
Пример:
прифати
OEM / ODM:
поздрави
SupplyAbility
100000, неее / парчиња месечно
Пакување и испорака
пакување Детали
Порт
Huangpu
Водечко време :
2-3 работни дена

Приватни етикета aichun убавина анти навремено навлажнувачки blackhead морска кал заби длабоко чистење црна кора исклучување на лицето маска за лице

Поврзани производи


Опис на производот

 1_01.jpg1_02.jpg1_03.jpg1_04.jpg

Информации за претпријатието

1_07.jpg1_08.jpg 

Пакување и испорака

1_09.jpg 

Контактирајте не

1_10.jpg1_13.jpg 


  • Претходно:
  • Следно:

  • WhatsApp Online Chat !