Ниска MOQ Aichun убавина топла продажба чиста хранливи материи regrowth етерично масло мажите навлажнувачки природни приватни етикета најдобро расте брада масло - Кина Гуангжу Livepro Убавина Козметика

Ниска MOQ Aichun убавина топла продажба чиста хранливи материи regrowth етерично масло мажите навлажнувачки природни приватни етикета најдобро расте брада нафта

Краток опис:

Overview Quick Details Supply Type: OBM (Original Brand Manufacturing) Brand Name: Aichun beauty Available Quantity: 100000 Certification: MSDS Type: Pure Essential Oil Place of Origin: Guangdong, China (Mainland) Model Number: AC212-5 Product name: Beard growth oil Function: beard grow fast, gentle, and effective Color: Transparent Volume: 30ml or custom Usage: Beard growth MOQ: 10pcs Shelf life: 3 years Sample: accept OEM/ODM:...


 • Мин.нарачката Кол: 100 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000 Парче / Парчиња месечно
 • Порт: Шенжен
 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
 • детали за производот

  Тагови производ

  Преглед
  Основни детали
  Тип на напојување:
  OBM (Авторски производство Бренд)
  Бренд име:
  Aichun убавина
  Достапно Количина:
  100000
  Потврдување:
  МСС
  тип:
  Чиста етерични масла
  Место на потекло:
  Гуангдонг, Кина (континентална)
  Број на модел:
  AC212-5
  Име на производот:
  масло раст брада
  функција:
  брада расте брзо, нежен и ефикасен
  боја:
  транспарентна
  Волумен:
  30ml или обичај
  употреба:
  раст брада
  MOQ:
  10pcs
  Рок на траење:
  3 години
  Пример:
  прифати
  OEM / ODM:
  поздрави
  Погоден за:
  машки

  Ниска MOQ Aichun убавина топла продажба чиста хранливи материи regrowth етерично масло мажите навлажнувачки природни приватни етикета најдобро расте брада нафта

  Опис на производот

  Нови евтини течност брада раст aichun брада масло раст, брада подобрувач, мажите производи, брада течноста од мажите 30ml.

  Aichun убавина Брадестиот раст етерични масла Подобрување на лицето мустаќи Исхрана мустаќи

  Тема:

  Ова масло е збогатена со повеќе природни хранливи состојки кои се инфилтрираат во фоликулите на косата корени, поправка и активирање на хибернација на фоликулите на косата, зголемување на апсорпција на хранливи материи и да се забрза hairgrowth.

  Применливост: бради, пазувите коса, градите коса, срамни влакна и области се потребни за раст на косата.

   

  состојки:

  Zingiber officinale корен Oik, Juniperus Virginiana нафта, Розмаринус officinalis Leaf нафта, vitam- во Е,
  Citrus Paradisi семе на нафта.

   

  употреба:

  По бања секој ден, ќе се применуваат соодветно количество еднакво и целосно масажа до апсорпција.1_01.jpg1_02.jpg1_03.jpg1_04.jpg1_05.jpg1_06.jpg

  Поврзани производи

  Информации за претпријатието

  1_07.jpg1_08.jpg 

  Пакување и испорака

  1_09.jpg

  Контактирајте не

  1_10.jpg1_13.jpg


 • Претходно:
 • Следно:

 • WhatsApp Online Chat !