Disaar Кина фабрика ниска цена за контрола на масло боја природни растителни против опаѓање на косата приватни етикета масло раст на косата за мажи и жени - Кина Гуангжу Livepro Убавина Козметика

Disaar Кина фабрика ниска цена за контрола на масло боја природни растителни против опаѓање на косата приватни етикета масло раст на косата за мажи и жени

Краток опис:

Overview Quick Details Brand Name: Disaar Type: Hair Oil, Hair Oil Model Number: AC325-2 Place of Origin: Guangdong, China (Mainland) Product name: Anti hair loss oil Use: Use on hair loss area on hair Net: 40g OEM/ODM: Welcomed Logo: Customized Ingredient: Plant essence Color classification: transparent Quality inspection: yes Shelf life: 2years SupplyAbility SupplyAbility: 100000 Piece/Pieces per Month Packaging & Delivery...


 • Мин.нарачката Кол: 100 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000 Парче / Парчиња месечно
 • Порт: Шенжен
 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
 • детали за производот

  Тагови производ

  Преглед
  Основни детали
  Бренд име:
  Disaar
  тип:
  масло за коса , масло за коса
  Број на модел:
  AC325-2
  Место на потекло:
  Гуангдонг, Кина (континентална)
  Име на производот:
  Анти коса масло загуба
  Употреба:
  Користете го за коса област губење на косата
  нето:
  40g
  OEM / ODM:
  поздрави
  Користење на логото:
  прилагодено
  состојка:
  суштината на растенијата
  Боја класификација:
  транспарентни
  Квалитет инспекција:
  Да
  Рок на траење:
  2 години
  SupplyAbility
  SupplyAbility:
  100000, неее / парчиња месечно
  Пакување и испорака
  пакување Детали
  нормално пакет
  Производ големина: 3,8 * 3,6 * 10,3 см
  Порт
  Huangpu
  Водечко време :
  Кол (парчиња) 1 - 10 > 10
  Est. Време (ден) 7 Треба да се преговара

  Опис на видеото

  Disaar Кина фабрика ниска цена за контрола на масло боја природни растителни против опаѓање на косата приватни етикета масло раст на косата за мажи и жени

  Опис на производот

   

  1_01.jpg1_02.jpg1_03.jpg1_04.jpg1_05.jpg1_06.jpg1_07.jpg1_08.jpg

  Поврзани производи

  Информации за претпријатието

  1_07.jpg1_08.jpg 

  сертификати

  -5 (2) .png

  Пакување и испорака

  1_09.jpg

  Контактирајте не

  1_10.jpg1_13.jpg


 • Претходно:
 • Следно:

 • WhatsApp Online Chat !