Aichun Factory çmimi blackhead hequr maskë largimin e naftës kontrollit tkurret pore bambu fletë fytyrë të kujdesit të lëkurës fytyrës maskBlackhead përballen me maskë, maskë fytyrën Blackhead, Blackhead Remover përballen me maskë, Qymyr druri Maskë Blackhead mbartës, Blackhead Shkarkimi përballen me maskë, Blackhead Remover fytyrës maskë - China Guangzhou Livepro Bukuri Kozmetikë

Aichun Factory çmimi blackhead hequr maskë largimin e naftës kontrollit tkurret pore bambu fletë fytyrë të kujdesit të lëkurës fytyrës maskBlackhead përballen me maskë, maskë fytyrën Blackhead, Blackhead Remover përballen me maskë, Qymyr druri Maskë Blackhead mbartës, Blackhead Shkarkimi përballen me maskë, Blackhead Remover fytyrës maskë

Përshkrim i shkurtër:

Overview Quick Details Use: Face Supply Type: OBM (Original Brand Manufacturing) Available Quantity: 10000 Brand Name: Aichun beauty Place of Origin: Guangdong, China (Mainland) Model Number: AC216-1 Ingredient: Herbal, Black Mud Face Mask Gender: Female Certification: FDA Feature: Blemish Clearing, Firming, Pore Cleaner, Whitening, Acne Treatment Product Name: black mask face Color: Black Skin type: all skin NET WT: 120ml Type: Pe...


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Shenzhen
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Përmbledhje
  Details shpejta
  përdorni:
  fytyrë
  Lloji Furnizimi:
  OBM (Original Markë Manufacturing)
  Sasia në dispozicion:
  10000
  Emri Markë:
  bukuria Aichun
  Vendi i origjinës:
  Guangdong, China (Mainland)
  Numri Modeli:
  AC216-1
  përbërës:
  Bimor, Black Mud Face Mask
  Gjinia:
  femër
  Certifikimi:
  FDA
  Feature:
  Clearing të meta, Firming, Pore Cleaner, Whitening, Acne Treatment
  Emri i produktit:
  black maskë fytyrën
  Ngjyrë:
  e zezë
  llojin e lëkurës:
  të gjithë lëkurë
  WT NET:
  120ml
  Lloji:
  Peel Mask
  Forma:
  maskë
  MOQ:
  10pcs
  Jeta raft:
  3 vjet
  OEM / ODM:
  mirëpritur
  Sample:
  pranoj
  SupplyAbility
  SupplyAbility:
  100000 Copë / copë në muaj
  Packaging & dorëzimit
  detajet Paketimi
  192 copë / kuti kartoni
  Single Madhësia Paketa: 6.7 * 3.6 * 18.3 cm
  port
  Huangpu
  Koha Lead :
  2-3 ditë pune

  Aichun Factory çmimi blackhead hequr maskë largimin e naftës kontrollit tkurret pore bambu fletës kujdesit të lëkurës maskë të fytyrës

  Related Products

  përshkrim i produktit

  specifikimet:

  Brand Name: Aichun Beauty
  Emri i produktit: Blackhead Hiq Face Mask
  Jetëgjatësia: 3 vjet
  Vëllimi Net: 120ml
  Funksionet: Blackhead Heqja, hidratues, Oil-kontrollit, poret ngushtim, Thellë Pastrimi.

  Duke përdorur metodën e:

  Aplikoni lehtë të përballen në një lëvizje lart, duke shmangur me kujdes eyes.Leave derisa plotësisht të thatë, butësisht zhvishem off, shpëlarje-off çdo tepricë që mund të mbetet.

  Shënim:

  1.Ju lutem vënë produktin jashtë të arrijnë të fëmijëve.
  2.External përdorin vetëm.
  3.Stop përdorur në qoftë se ju mendoni ndonjë të pakëndshme.
  4.Ju lutem të ruajtur atë në një vend të freskët, dhe për të shmangur temperaturë të lartë dhe rrezet e diellit direkte.
  Kontakt 5.Avoid me produktin eyes.If hyjnë sy, shpëlarje tërësisht  me ujë.

   

  3.jpg1.jpg2.jpg

  kompania e Informacionit

  1_07.jpg1_08.jpg 

  Packaging & Shipping

  1_09.jpg

  Na kontaktoni

  1_10.jpg1_13.jpg


 • Previous:
 • Tjetër:

 • WhatsApp Online Chat !