Најдобрите ефикасно лук задникот лифт подобрување отстранување на целулитот природен задник хип проширување крем масажа есенцијално масло - Кина Гуангжу Livepro Убавина Козметика

Најдобрите ефикасно лук задникот лифт подобрување отстранување на целулитот природен задник хип проширување крем масажа етерично масло

Краток опис:

Overview Quick Details Supply Type: OBM (Original Brand Manufacturing) Brand Name: Aichun beauty Available Quantity: 10000 Certification: CE Type: Pure Essential Oil Raw Material: Flowers Ingredient: Natural ingredients Place of Origin: Guangdong, China (Mainland) Model Number: AC226-3 Product name: 100% Pure Natural Essential Oil Function: Cellulite removal, Hip up, Buttock lift Purity: 100 % Pure Feature: Beautiful figure Usage: Pers...


 • Мин.нарачката Кол: 100 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000 Парче / Парчиња месечно
 • Порт: Шенжен
 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
 • детали за производот

  Тагови производ

  Преглед
  Основни детали
  Тип на напојување:
  OBM (Авторски производство Бренд)
  Бренд име:
  Aichun убавина
  Достапно Количина:
  10000
  Потврдување:
  од н.е.
  тип:
  Чиста етерични масла
  Необработен матерјал:
  цвеќе
  состојка:
  природни состојки
  Место на потекло:
  Гуангдонг, Кина (континентална)
  Број на модел:
  AC226-3
  Име на производот:
  100% Pure природни етерични масла
  функција:
  отстранување на целулитот, хип-up, задникот лифт
  Чистота:
  100% Pure
  Тема:
  убава фигура
  употреба:
  Лична нега
  изглед:
  течни
  боја:
  Транспарентен нафта Течни
  MOQ:
  2 парчиња
  OEM / ODM:
  поздрави
  Пример:
  прифати

  Најдобрите ефикасно лук задникот лифт подобрување отстранување на целулитот природен задник хип проширување крем масажа етерично масло

  Опис на производот

   .jpg

  ефект: 
  Хип До етерично масло е ефикасен масло, кое е екстракт од лук, да им помогне на задникот се стегне, намалување на црна лаги и одржување на природната рамнотежа на кожата.

  спецификации:
  Тип: Хип задникот проширување масажа етерично масло
  Пол: Жена, Маж
  Рок на траење: 3 години
  НЕТ WT: 30ml
  главната состојка: Резене масло, Salvia miltiorrhiza лист масло, хидрогенизирано масло од сладок бадем, Триглицериди октаноат, pomelo масло од семе

  Како да го користите:
  1.Use топла крпа да се применуваат на колкот за 1-2 минути.
  2.Apply производот рамномерно на задникот.
  3.One рака масажа за подобрување на колкот (двете раце наизменично, околу 10 пати).
  4.Both раце наизменично крена на колкот од дното нагоре (околу 10 пати)).
  5.Two рака палецот масажа наизменични масажа (околу 10 пати).
  6.Two раце масажа наизменични да се во облик на колкот (околу 10 пати).
  7.Two раце истовремено нагоре и нагоре укинување на колкот (околу 10 пати).

  1_01.jpg1_02.jpg1_03.jpg1_04.jpg1_05.jpg

  Поврзани производи

  Информации за претпријатието

  1_07.jpg1_08.jpg 

  Пакување и испорака

  1_09.jpg

  Контактирајте не

  1_10.jpg1_13.jpg


 • Претходно:
 • Следно:

 • WhatsApp Online Chat !