Убавина светот лична нега познатиот Aichun телото на кожата крем најдобрите Белење крем - Кина Гуангжу Livepro Убавина Козметика

Убавина светот лична нега познатиот Aichun кожата телото крем најдобрите Белење крем

Краток опис:

Overview Quick Details Use: Body Main Ingredient: Glycerin Supply Type: OBM (Original Brand Manufacturing) Available Quantity: 1000 Brand Name: Aichun Place of Origin: Guangdong, China (Mainland) Model Number: AC218-4 Ingredient: Chemical Form: Cream Age Group: Adults Gender: Female Feature: Lightening, Moisturizer, Nourishing, Whitening, Contains a variety of extraction essence Product name: Aichun skin whitening cream Usage: After cl...


 • Мин.нарачката Кол: 100 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000 Парче / Парчиња месечно
 • Порт: Шенжен
 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
 • детали за производот

  Тагови производ

  Преглед
  Основни детали
  Употреба:
  тело
  Главни состојки:
  глицерин
  Тип на напојување:
  OBM (Авторски производство Бренд)
  Достапно Количина:
  1000
  Бренд име:
  Aichun
  Место на потекло:
  Гуангдонг, Кина (континентална)
  Број на модел:
  AC218-4
  состојка:
  хемиски
  форма:
  Крем
  Возрасна група:
  возрасни
  Пол:
  женски
  Тема:
  Осветлување, крем, негување, заби, содржи голем број на екстракција суштина
  Име на производот:
  Aichun кожата Белење крем
  употреба:
  По чистење на кожата
  ефект:
  За нега на кожата Белење крем
  боја:
  млеко бела
  Тип на производ:
  Лична нега
  MOQ:
  3 парчиња
  OEM / ODM услуга:
  ДА
  Опис на производот

   

  Тип: Aichun Белење крем
  НЕТ WT: 50g
  Тема: Белење

  Тема: Содржи различни екстракција суштина
  помош за губење на аксиларни досадна, поправка густа порите
  Значи дека кожата Белење мазна, отстранување на мирис

  Употреба: По чистење на кожата, да преземе соодветни количина на производи
  рамномерно се нанесува на кожата
  Нежно масирајте да ги апсорбира
  Предлози порано или подоцна

  Забелешка:

  1.Ве молиме да се стави производот надвор од дофат на децата.
  2.External користи само, да се избегне очи.
  3.Stop користи ако се чувствуваат било непријатно
  4.Please место на ладно и суво место, да се избегне висока температура или сонце.

  AC218-4_01.jpgAC218-4_02.jpgAC218-4_03.jpgAC218-4_04.jpgAC218-4_05.jpgAC218-4_06.jpgAC218-4_07.jpgAC218-4_08.jpg

   


 • Претходно:
 • Следно:

 • WhatsApp Online Chat !