Aichun Фабрика цена blackhead отстрани маска отстранување на нафта контрола се намалува порите бамбус лист со лицето за нега на кожата на лицето maskBlackhead маска за лице, маска за лице blackhead, blackhead отстранување на маска за лице, Јаглен маски blackhead смена, blackhead Отстранување маска за лице, blackhead отстранување на лицето маска - Кина Гуангжу Livepro убавина козметика

Aichun Фабрика цена blackhead отстрани маска отстранување на нафта контрола се намалува порите бамбус лист со лицето за нега на кожата на лицето maskBlackhead маска за лице, маска за лице blackhead, blackhead отстранување на маска за лице, Јаглен маски blackhead смена, blackhead Отстранување маска за лице, blackhead отстранување на лицето маска

Краток опис:

Overview Quick Details Use: Face Supply Type: OBM (Original Brand Manufacturing) Available Quantity: 10000 Brand Name: Aichun beauty Place of Origin: Guangdong, China (Mainland) Model Number: AC216-1 Ingredient: Herbal, Black Mud Face Mask Gender: Female Certification: FDA Feature: Blemish Clearing, Firming, Pore Cleaner, Whitening, Acne Treatment Product Name: black mask face Color: Black Skin type: all skin NET WT: 120ml Type: Pe...


 • Мин.нарачката Кол: 100 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000 Парче / Парчиња месечно
 • Порт: Шенжен
 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
 • детали за производот

  Тагови производ

  Преглед
  Основни детали
  Употреба:
  лице
  Тип на напојување:
  OBM (Авторски производство Бренд)
  Достапно Количина:
  10000
  Бренд име:
  Aichun убавина
  Место на потекло:
  Гуангдонг, Кина (континентална)
  Број на модел:
  AC216-1
  состојка:
  Билни, црна кал маска за лице
  Пол:
  женски
  Потврдување:
  ФДУ
  Тема:
  Шкарт Расчистување, зацврстување, пора почисто, заби, третман на акни
  Име на производ:
  црна маска за лице
  боја:
  црна
  типот на кожата:
  сите кожата
  NET WT:
  120ml
  тип:
  Тргни маска
  форма:
  Маска
  MOQ:
  10pcs
  Рок на траење:
  3 години
  OEM / ODM:
  поздрави
  Пример:
  прифати
  SupplyAbility
  SupplyAbility:
  100000, неее / парчиња месечно
  Пакување и испорака
  пакување Детали
  192 парчиња / картон
  Слободна пакет големина: 6.7 * 3.6 * 18,3 см
  Порт
  Huangpu
  Водечко време :
  2-3 работни дена

  Aichun Фабрика цена blackhead отстрани маска отстранување на нафта контрола се намалува порите бамбус лист со лицето за нега на кожата на лицето маска

  Поврзани производи

  Опис на производот

  спецификации:

  Името на брендот: Aichun убавина
  Име на производ: blackhead Отстрани маска за лице
  Рок на траење: 3 години
  Нето волумен: 120ml
  Функции: blackhead Отстранување, навлажнувачки, масло контрола, порите се намалува, длабоко чистење.

  Користејќи го Метод:

  Примени лесно да се соочи во движење нагоре, внимателно избегнување eyes.Leave се додека целосно сува, нежно олупи, испирање-оф никакви остатоци кои можат да останат.

  Забелешка:

  1.Ве молиме да се стави производот надвор од дофат на децата.
  2.External употреба.
  3.Stop користи ако се чувствуваат било непријатно.
  4.Ве молиме чувајте го на ладно место, и да се избегне висока температура и директна сончева светлина.
  5.Avoid контакт со eyes.If производ Внесете очите, исплакнете темелно  со вода.

   

  3.jpg1.jpg2.jpg

  Информации за претпријатието

  1_07.jpg1_08.jpg 

  Пакување и испорака

  1_09.jpg

  Контактирајте не

  1_10.jpg1_13.jpg


 • Претходно:
 • Следно:

 • WhatsApp Online Chat !