Aichun убавина професионална 3 минути брзо нозе пазувите приватните делови за нега на кожата најдобро отстранување крем тело коса за мажи и жени - Кина Гуангжу Livepro Убавина Козметика

Aichun убавина професионална 3 минути брзо нозе пазувите приватните делови за нега на кожата најдобро отстранување крем тело коса за мажи и жени

Краток опис:

Overview Quick Details Form: Cream Feature: Hair Removal Smell: Milk Ingredient: Other Place of Origin: Guangdong, China (Mainland) Brand Name: Aichun beauty Model Number: AC218-7 Product name: Hair removal cream Volume: 100ml Type: Cream Effect: Skincare Hair Removal Cream shelf life: 3 years Fit to: Male&Female MOQ: 10pcs OEM/ODM: Welcomed Sample: accept SupplyAbility SupplyAbility: 100000 Piece/Pieces per Month ...


 • Мин.нарачката Кол: 100 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000 Парче / Парчиња месечно
 • Порт: Шенжен
 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
 • детали за производот

  Тагови производ

  Преглед
  Основни детали
  форма:
  Крем
  Тема:
  Отстранување на влакна
  Мирис:
  млеко
  состојка:
  други
  Место на потекло:
  Гуангдонг, Кина (континентална)
  Бренд име:
  Aichun убавина
  Број на модел:
  AC218-7
  Име на производот:
  Отстранување на влакна крем
  Волумен:
  100ml
  тип:
  Крем
  ефект:
  Рок на траење:
  3 години
  Способен да:
  Машко женско
  MOQ:
  10pcs
  OEM / ODM:
  поздрави
  Пример:
  прифати
  SupplyAbility
  SupplyAbility:
  100000, неее / парчиња месечно
  Пакување и испорака
  пакување Детали
  нормално пакет
  Порт
  Huangpu
  Водечко време :
  2-3 работни дена

  Aichun убавина професионална 3 минути брзо нозе пазувите приватните делови за нега на кожата најдобро отстранување крем тело коса за мажи и жени

  Опис на производот

   1.png1_02.jpg2.jpg3.jpg

  Поврзани производи

  Информации за претпријатието

  1_07.jpg1_08.jpg 

  Пакување и испорака

  1_09.jpg

  Контактирајте не

  1_10.jpg1_13.jpg


 • Претходно:
 • Следно:

 • WhatsApp Online Chat !