Aichun убавина органски билни состојки задник крем проширување ефикасна масажа хип - Кина Гуангжу Livepro Убавина Козметика

Aichun убавина органски билни состојки задник ефикасна масажа крем хип проширување

Краток опис:

Overview Quick Details Gender: Female Form: Cream Feature: Breast Enhancers Use: Breast Ingredient: Other Certification: SGS Place of Origin: Guangdong, China (Mainland) Brand Name: Aichun beauty Model Number: AC31299 Product name: Herbal Butt Enlargement Cream Item: Buttock Enhancement Cream Hip Lift Specification: 150ml/ Bottle Color: White Usage: Hip Shelf Time: 3years MOQ: 20pcs SupplyAbility SupplyAbility: 100000 Pi...


 • Мин.нарачката Кол: 100 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000 Парче / Парчиња месечно
 • Порт: Шенжен
 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
 • детали за производот

  Тагови производ

  Преглед
  Основни детали
  Пол:
  женски
  форма:
  Крем
  Тема:
  градите зголемувачи
  Употреба:
  Гради
  состојка:
  други
  Потврдување:
  SGS
  Место на потекло:
  Гуангдонг, Кина (континентална)
  Бренд име:
  Aichun убавина
  Број на модел:
  AC31299
  Име на производот:
  Хербални Бат Крем за проширување
  точка:
  Задникот подобрување крем хип-лифт
  спецификација:
  150ml / шише
  боја:
  Белата
  употреба:
  хип
  Рок на Време:
  3 години
  MOQ:
  20pcs
  SupplyAbility
  SupplyAbility:
  100000, неее / парчиња месечно
  Пакување и испорака
  пакување Детали
  144 парчиња / картон
  Порт
  Huangpu
  Водечко време :
  2-3 работни дена

  Aichun убавина органски билни состојки задник ефикасна масажа крем хип проширување

  Опис на производот

   1_01.jpg1_02.jpg1_03.jpg1_04.jpg1_05.jpg

  Поврзани производи

  Информации за претпријатието

  1_07.jpg1_08.jpg 

  Пакување и испорака

  1_09.jpg

  Контактирајте не

  1_10.jpg1_13.jpg


 • Претходно:
 • Следно:

 • WhatsApp Online Chat !