за нас

Гуангжу Livepro убавина Козметика копродукции, Ltd специјализира во R & D, производство, продажба и преработка на убавина и козметички производи. Тоа производители на различни видови на нега на кожата производи, производи за чистење, крем отстранување на влакна, Белење и анти-место крем, сончање крем, тело крем и други специјални намена козметика производи, како и нуди полн спектар на OEM / ODM / OBM услуги. Livepro има 15 години работно искуство во R & D, производство, продажба и преработка, што го прави многу конкурентни во технологија, производство, квалитет, цена, испорака и услуги. - Livepro придржува кон бизнис стратегијата на "Квалитетот на прво место, интегритет ориентирано, Активни иновации, научни управување, добро изработени производи по конкурентни цени, одлични услуги", посветена на обезбедување на клиенти со подобри услуги и квалитет на производите.

HTB1x60RJVmWBuNjSspd762ugXXaP1

Our partner

Our technology


WhatsApp Online Chat !